K. S. ROW Rybnik
Fot. ARC Biały Dom

W gościnnych progach Białego Domu zakończymy tegoroczny sezon

8 listopada 2019 0

Krem z dyni, a na drugie danie na przykład grillowany filet suprime faszerowany karczochem z kluskami gnocchi, warzywami grillowanymi i sosem gorgonzola. Potem pyszna kawa i mus czekoladowy z wiśnią i prażonymi orzechami – takie smakołyki serwowane będą już za kilka dni sponsorom rybnickiego klubu żużlowego, zawodnikom PGG ROW Rybnik i działaczom klubu, w czasie tradycyjnego spotkania zorganizowanego na zakończenie tegorocznego sezonu żużlowego. W tym roku impreza podsumowująca odbędzie się w gościnnych progach  Restauracji i Hotelu Biały Dom w Rybniku-Ochojcu. W tym niezwykle urokliwym i ekskluzywnym miejscu żużlowcy PGG ROW Rybnik gościć będą po raz pierwszy. - Zaprosiliśmy żużlowców oraz działaczy klubu do nas, bo to idealne miejsce by świętować tak ważny moment jakim jest awans drużyny do PGE Ekstraligi. Jestem pewny, że wszyscy goście będą się u nas czuli znakomicie, zresztą tak samo jak kibice rybnickiej drużyny, którzy kto wie, może w niedalekiej przyszłości też zawitają w nasze progi – mówi Wojciech Swoboda, właściciel Restauracji Biały Dom w Rybniku-Ochojcu.

To miejsce nie zostało wybrane przypadkowo. Położony na skraju lasu obiekt to idealne miejsce, gdzie odetchnąć można pełną piersią i w ciszy i spokoju celebrować najważniejsze chwile. Tutejsza restauracja, którą już za kilka dni podziwiać będą ludzie związani z rybnickim środowiskiem żużlowym, przeszła niedawno gruntowną modernizację. Podobnie zresztą jako hotelowe pokoje, które są częścią obiektu. Dziś to miejsce zachwyca wyrafinowaną elegancją. To tu organizowane są najpiękniejsze wesela, niezwykłe studniówki i profesjonalne szkolenia czy konferencje biznesowe. To tutaj nawet można zorganizować firmową wigilię czy chrzciny wnuka. 

I to właśnie w tych stylowych wnętrzach nasi żużlowcy już 15 listopada odbiorą tradycyjne wyróżnienia i statuetki, które rozdamy w trzech kategoriach: najlepszy senior, najlepszy junior i objawienie sezonu. Głosowanie w tych trzech plebiscytach trwa już na naszej stronie internetowej, a zwycięzców jak co roku wyłonią kibice. Tradycyjne spotkanie kończące sezon będzie także okazją do podziękowania wszystkim darczyńcom, sponsorom i współpracownikom rybnickiego klubu. - Ja co roku przygotowaliśmy na tych osób drobne upominki. Co mnie najbardziej jednak cieszy to to, że z roku na rok tych podziękowań przygotowujemy coraz więcej. To pokazuje, że nasi partnerzy nam ufają, biznes docenia nasz klub. Zaproszenie skierowane przez właściciela Białego Domu też pokazuje, że klub KS ROW Rybnik ma dobrą renomę i wiele osób i podmiotów chce być jego częścią – mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik.

Zgodnie z zapowiedziami, w imprezie kończącej sezon w tym roku udział wezmą także kibice naszej drużyny, których nazwiska wyłonimy w specjalnym konkursie. Tym, którzy konkursu nie wygrają polecamy to miejsce na codzienne obiady czy kolacje, bowiem Restauracja Biały Dom czynna jest codziennie od godziny 12 do 22. I to jeszcze nie koniec niespodzianek – bo lada dzień wspólnie z właścicielem Białego Domu zaprezentujemy specjalną promocję przygotowaną dla kibiców PGG ROW Rybnik. Szczegóły lada dzień na naszym profilu na facebooku. 


KUP BILET ONLINE

Tabela PGE Ekstraliga
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Fogo Unia Leszno
  5
  10
  68
 • 2.
  RM Solar Falubaz Zielona Góra
  5
  7
  5
 • 3.
  Motor Lublin
  5
  6
  12
 • 4.
  Eltrox Włókniarz Częstochowa
  4
  6
  56
 • 5.
  Betard Sparta Wrocław
  5
  5
  4
 • 6.
  MRGARDEN GKM Grudziądz
  5
  2
  -18
 • 7.
  PGG ROW Rybnik
  5
  2
  -91
 • 8.
  Moje Bermudy Stal Gorzów
  4
  0
  -36
OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA