K. S. ROW Rybnik

7-letnia Daria zostanie asystentem trenera Piotra Żyto

11 stycznia 2019 0

20 przysiadów i potem bieg! Takie polecenie będzie mogła wydać naszym zawodnikom niespełna 7-letnia Daria Gierczak, która jest jedną z laureatów naszego mikołajkowego konkursu na najładniejszą ozdobą klubowej choinki. W ramach nagrody Daria, przez jeden dzień będzie pełniła rolę asystenta trenera naszej drużyny Piotra Żyto. Wraz ze szkoleniowcem poprowadzi zajęcia w ramach przygotowań naszych żużlowców do sezonu. - Najbardziej lubię Kacpra Worynę i to pewnie jemu powiem, że ma zrobić 10 pompek – mówi dziewczynka.
Daria na pierwszy mecz żużlowy przy G72 przyszła z tatą. Ten jest wielkim fanem speedwaya. - Ja też lubię przychodzić na mecze – podkreśla Daria. Tata będzie jej także zapewne towarzyszył, w dniu kiedy dziewczynka odbierze swoją nagrodę.

Daria w naszym konkursie zajęła drugie miejsce. Za pierwsze jeden z młodych fanów Rekinów mianowany zostanie asystentem prezesa Krzysztofa Mrozka. Oczywiście także na jedne dzień. Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy!

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Speed Car Motor Lublin
  14
  26
  187
 • 2.
  ROW Rybnik
  14
  23
  181
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  14
  23
  66
 • 4.
  Lokomotiv Daugavpils
  14
  21
  -4
 • 5.
  Orzeł Łódź
  14
  18
  47
 • 6.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  14
  15
  40
 • 7.
  Euro Finannce Polonia Piła
  14
  7
  -149
 • 8.
  Arge Speedway Wanda Kraków
  14
  5
  -368