K. S. ROW Rybnik

Zielono-czarne Mikołajki 2018: Cukierek za... zębatkę! Pomóż dzieciom, zdobądź pamiątkę z naszego magazynu

20 listopada 2018 0

To już piękna i pielęgnowana w naszym klubie tradycja. 6 grudnia, w Mikołajki, nasi  żużlowcy, pracownicy klubu i prezes Krzysztof Mrozek, znów odwiedzą dzieciaki leżące na oddziale pediatrycznym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala numer 3 w Rybniku. Wzorem lat ubiegłych zaniesiemy małym pacjentom odrobinę radości i … słodkości!

I w tej właśnie kwestii – czyli w czasie zbiórki słodyczy liczymy na Was – najlepszych kibiców na  świecie! Jak możecie pomóc? Sprawa jest prosta – wystarczy, że skompletujesz paczuszkę ze słodyczami, którą potem nasi zawodnicy przekażą chorym dzieciakom. I zgodnie z tradycją w zamian za zaangażowanie w akcję, otrzymacie od nas niepowtarzalną żużlową pamiątkę...

- Zapraszamy Was do warsztatu klubowego w dniach 29 i 30 listopada. Od godziny 16 do 18 będzie można wymienić tam prezenty dla dzieci na rzeczy, które znajdują się w naszym magazynie.  A znaleźć można tam na przykład obszycia motocykli, osłony na kierownicę, czy części motocykla. To naprawdę niepowtarzalna szansa na to, by znaleźć dla siebie bardzo oryginalną pamiątkę związaną z rybnickim żużlem i przy okazji zrobić coś dla dzieciaków, które 6 grudnia z niecierpliwością będą zapewne wypatrywały Mikołaja – mówi Krzysztof Mrozek, prezes ROW-u Rybnik.

6 grudnia zaprosimy Was także na mikołajkowe spotkanie do klubu! Będą atrakcje, będzie Mikołaj i będzie też efektowny pokaz sztucznych ogni. Szczegóły podamy w najbliższych dniach!

NAJBLIŻSZY MECZ
PGG ROW Rybnik
niedziela
2 czerwca
14:30
Arged Malesa TŻ Ostrovia

KUP BILET ONLINE

GALERIA KIBICA

SKLEP KIBICA

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  PGG ROW Rybnik
  5
  8
  56
 • 2.
  Arged Malesa TŻ Ostrovia
  5
  6
  18
 • 3.
  Unia Tarnów
  5
  6
  8
 • 4.
  Orzeł Łódź
  5
  4
  -4
 • 5.
  Car Gwarant Start Gniezno
  4
  4
  -13
 • 6.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  5
  4
  -26
 • 7.
  Lokomotiv Daugavpils
  5
  2
  -39