K. S. ROW Rybnik

Jesteśmy www sieci! Ale to dopiero początek...

19 listopada 2012 18

No i www.zksrow.rybnik.com.pl już jest do Waszej dyspozycji - mamy nadzieję, że wielu z Was ustawi naszą stronę jako startową w swoim komputerze. Dziś zaczynamy i obiecujemy, że ten początek to wciąż cisza przed burzą. Chcemy by ta strona żyła przez 7 dni w tygodniu, przez 12 miesięcy w roku. Choćby dlatego zaprosiliśmy do współpracy ludzi, których żużlowa wiedza i autorytet uczynią ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Historią rybnickiego sportu żużlowego będa się zajmować Maciej Węgrzyn (od nowego roku, mamy nadzieję :-) i Stefan Smołka, którego doskonale znacie choćby z łamów SportowychFaktów.

Swoją obecność na naszej www zapowiedział także znany raczej ze sceny Adam Drewniok (Carrantuohill). Adam jest wielkim fanem żużla, a jego wiedza na temat tej dyscypliny jest ogromna. Liczymy na ciekawą współpracę... Jest też z nami niezawodny Arek Siwek, którego zdjęcia zawsze pozwalają poczuć prawdziwego ducha żużla. Sportu emocjonującego i niezwykle widowiskowego, takiego za jakim w ostatnich latach tęsknimy. Dziś wiele działów naszej www jest jeszcze pustych. Tak być musi, bo przecież wszystko dopiero przed nami - kontraktowanie zawodników, sportowe emocje pod nowym szyldem i z nową jakością, a także, wierzymy w to mocno, radość po kolejnych sukcesach naszych zawodników. Przed nami także ROW Rybnik TV - już w grudniu pierwsze wydanie programu, który będzie początkiem budowy klubowej telewizji. Na razie raz w miesiącu, w sezonie postaramy się realizować go zdecydowanie częściej.

Jeszcze przed świętami ruszy nasz sklep internetowy (polecamy się na Gwiazdkę :-) . Narzędziem komunikacji z nami są komentarze, które będziemy czytać bardzo uważnie. Obiecujemy że jedynym kryterium ich publikacji będzie zawartość merytoryczna i... zachowanie zasad kultury wypowiedzi. Będziecie chcieli nas skrytykować? Prosimy, ale kulturalnie i merytorycznie... Od razu wyjaśniamy - forum dyskusyjnego nie przewidujemy. Funkcjonuje forum kibicowskie, które radzi sobie świetnie, a jego twórcy chcą zachować niezależność od klubu. I my to szanujemy.

Prosimy Was jednoczeście o uwagi na temat strony. To Wy, jako jej użytkownicy, będziecie mogli powiedzieć nam najwięcej na temat jej funkcjonalności i intuicyjności. Postaramy się z Waszych sugestii wyciągnąć właściwe wnioski.

Macie uwagi lub propozycje? Piszcie: media@zksrow.rybnik.com.pl .

NAJBLIŻSZY MECZ
ROW Rybnik
niedziela
10 czerwca
Arge Speedway Wanda Kraków

KUP BILET ONLINE

Tabela Nice 1 Ligi Żużlowej
 • M
  P
  +/-
 • 1.
  Speed Car Motor Lublin
  6
  11
  83
 • 2.
  ROW Rybnik
  6
  8
  75
 • 3.
  Car Gwarant Start Gniezno
  6
  8
  40
 • 4.
  Lokomotiv Daugavpils
  5
  6
  -1
 • 5.
  Euro Finannce Polonia Piła
  5
  4
  -40
 • 6.
  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  6
  4
  26
 • 7.
  Orzeł Łódź
  6
  3
  -21
 • 8.
  Arge Speedway Wanda Kraków
  6
  2
  -162

OSTATNIO DODANY FILM

Zobacz więcej filmów

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU!

POGODA

Prognoza pogody
Rybnik
Pogoda - Rybnik

SONDA